Nadzieja Wisły ma kolor miedzi
W Lubinie chętnie widzieliby finansowe wspomaganie od Wisły. Zresztą w Krakowie plotki szybko się rozchodzą. Jedna z nich mówi, że wiślacy są gotowi oddać nawet połowę swoich premii za mistrzostwo Polski piłkarzom Zagłębia. Inna głosi, że lubinian finansowo wspomogą majętni kibice "Białej Gwiazdy".
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...edzi,id,t.html