Temat
:
Możliwe scenariusze w walce o mistrzostwo
Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
Od: 05.2008
Offline
#
182
13.05.2010, 20:41
Hetfield
napisał(a):
Jeżeli zdobędziemy mistrza w tym roku to nie zapomne go do końca życia.
Myślę , że nawet jak go nie zdobędziemy, to i tak zapamiętamy koniec sezonu i niektórych "zawód_ników" do końca życia.
Wujor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujor
Znajdź inne posty napisane przez Wujor