|
Zagłebie się zepnie jak będą wiedzieli, ile jeden piłkarz dostanie kasy za zwycięstwo nad Lechem. MY nie będziemy mieli łatwiej, bo z taką formą będzie troche problemów z Odrą, która to walczy o utrzymanie i nie będzie w sobote liczyć na remis, tylko będą chcieli wygrać. Jeżeli zdobędziemy mistrza w tym roku to nie zapomne go do końca życia.
|