|
Zagłębie nie jest słabym zespołem. My mogliśmy przegrać z Koroną czy męczyć się z Cracovią, Lech męczył się z Lechią ostatnio to dlaczego nie miałby męczyć się z Zagłębiem? Oczywiście może się zdarzyć, że Lech strzeli 3 bramki przed przerwą, ale jest również możliwe, że Micanski strzeli fartownego gola a amikowcy będą strzelali na wiwat i w ostatniej minucie uda im się tylko wyrównać ... To jest właśnie te 25% szans. Czyli szansa jedna na cztery że będziemy mieć mistrza a nie Poznań majstra, I trzeba w to wierzyć do ostatniego gwizdka.
|