Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 13.05.2010, 19:01
T-michal-S napisał(a):Wyświetl post
Ale ta drużyna ze środka tabeli gra o 800tyś zł co na polskie reali może być kluczowe dla klubu.
Ale to nie 800 tys. wyjdzie na boisko, tylko jedenastu graczy Zagłębia o takich a nie innych umiejętnościach.

Nie pojmuję wpadania przez co poniektórych w takie skrajności. Jak ktoś piszę o realnych szansach Wisły, które wynoszą kilka procent to co? czy to oznacza, że kibicuje Lechowi? Albo jest kibicem sukcesu (nie cierpię tego określenia)? Albo co gorsza stracił wiarę?

Wszyscy wierzymy, ale wiara to jedno, a realna ocena szans to drugie. Ot, cała filozofia.