Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 13.05.2010, 18:46
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Polecam lekturę:

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...edzi,id,t.html
Bądźmy szczerzy - taki obrót sprawy w Poznaniu jaki sie stał na SS jest praktycznie niemożliwy. To coś takiego w kategoriach statystycznych jak rozbicie się samolotu z prezydentem w smoleńsku - praktycznie nierealne...Ale co nam pozostało...Wyobrażacie sobie klub czekający 17 lat na MP (albo i dłużej - bo ten 93' to przekręt był) Jeśli Amika by to oddała to chyba juz nigdy by nei zdobyli MP a klub by rozwiązano zmieniając nazwę na np. Wisła Poznań (tak na szczęscie)