Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 13.05.2010, 18:11
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Oj bardzo bym chciał się mylić i świętować 13 MP Wisły ale żyję na tym świecie już parę lat i takie cuda jak porażka w ostatniej kolejce lidera z zespołem środka to dla mnie jest jakieś SF.
To jak żyjesz tak długo, to powinieneś pamiętać:
http://www.youtube.com/watch?v=C56jp...eature=related


Żeby świętować potrzeba może nawet cudu. Jednak wcale nie aż takiego, jak np. z Saragossą. Nie jest to żadne Science-Fiction.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 13.05.2010 o godz. 18:15.