Daja`n napisał(a):

|
Oj bardzo bym chciał się mylić i świętować 13 MP Wisły ale żyję na tym świecie już parę lat i takie cuda jak porażka w ostatniej kolejce lidera z zespołem środka to dla mnie jest jakieś SF.
|
To jak żyjesz tak długo, to powinieneś pamiętać:
http://www.youtube.com/watch?v=C56jp...eature=related
Żeby świętować potrzeba może nawet cudu. Jednak wcale nie aż takiego, jak np. z Saragossą. Nie jest to żadne Science-Fiction.