Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 13.05.2010, 17:36
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Czy to że jestem kibicem Wisły zabrania mi trzeźwej oceny naszych szans na obronę MP?A co do meczu z Odrą to wali mnie to czy go wygramy czy nie bo to nie będzie miało już żadnego znaczenia.
J.W. Goethe:

"Cud jest najukochańszym dzieckiem wiary".

W sobotę idziemy na rynek, by świętować! A kto nie wierzy, niech podda od razu kolejny sezon.