Daja`n napisał(a):

|
Czy to że jestem kibicem Wisły zabrania mi trzeźwej oceny naszych szans na obronę MP?A co do meczu z Odrą to wali mnie to czy go wygramy czy nie bo to nie będzie miało już żadnego znaczenia.
|
J.W. Goethe:
"Cud jest najukochańszym dzieckiem wiary".
W sobotę idziemy na rynek, by świętować! A kto nie wierzy, niech podda od razu kolejny sezon.