Daja`n napisał(a):

|
Ty mówisz o matematycznych szansach.A ja mówię o życiu,Lech rozjedzie Lubin szybko,łatwo i przyjemnie.Lech nie po to cały sezon gonił Wisłę żeby teraz w ostatnim akcie polec!
|
No to pisz od razu, że nie wierzysz w mistrzostwo, a nie, że nie ma szans. Bo to jest duża różnica. Nie takie rzeczy się w sporcie działy. Każdy po derbach jest rozbity, ma żal do piłkarzy i wie, że ciężko będzie zdobyć mistrzostwo, ale gra się do końca i każdy prawdziwy kibic wierzy w swój zespół. Nie mów mi, że nie będziesz oglądał i dopingował Wisły w sobotę. Jeśli nie, to znaczy, że jesteś, sorry, kibicem sukcesu. A jeśli z jakiegoś tam powodu będziesz oglądał, to co powiesz w przerwie meczu przy wyniku 0-1 dla Zagłębia? Pewnie wejdziesz na forum i napiszesz coś w stylu: ''realnie rzecz biorąc to mamy szanse na tytuł. Dawać chłopaki!''
Możesz nie wierzyć, ale szansę jakieś są.