Jaroo1 napisał(a):

|
Realnie patrzac szanse sa male bo oni musza u siebie nie wygrac a my musimy sie podniesc po tej porazko remisowej batalii ale k.. jak ktos mowi ze nie ma szans to ... niedokoncze z grzecznosci. A moze kolego w 92 minucie naszego meczu z Cracovia powiedzialbys ze sa szanse ze my za minute stracimy gola po samoboju Jopa a Lech za minute strzeli gola na 2:1? Czyli ten twoj realizm to o kant dupy rozbic. Oczywiscie jakmowie szanse sa male ale sa a jak niby kibic Wisły pisze ze nie ma szans to ja sie nie dziwie ze raptem na mecz sie nie moze 6 tys ludzi zebrac bo moze zabraknac sukcesu
|
Czy to że jestem kibicem Wisły zabrania mi trzeźwej oceny naszych szans na obronę MP?A co do meczu z Odrą to wali mnie to czy go wygramy czy nie bo to nie będzie miało już żadnego znaczenia.