T-michal-S napisał(a):

|
Brawo 'realiści' kupcie paluszki i browara i miłego ogladania w canal+ meczu. Ale nie naszego chyba tylko Lecha przeciez to on rozjedzie Zagłębie. A Wisła napewno wygra bo Odra ma 1% szans na utrzymanie.
|
Oj bardzo bym chciał się mylić i świętować 13 MP Wisły ale żyję na tym świecie już parę lat i takie cuda jak porażka w ostatniej kolejce lidera z zespołem środka to dla mnie jest jakieś SF.