Temat
:
Możliwe scenariusze w walce o mistrzostwo
Wyświetl pojedynczy post
T-michal-S
Member
Od: 05.2007
Skąd: Skawina
Offline
#
161
13.05.2010, 16:47
Brawo 'realiści' kupcie paluszki i browara i miłego ogladania w canal+ meczu. Ale nie naszego chyba tylko Lecha przeciez to on rozjedzie Zagłębie. A Wisła napewno wygra bo Odra ma 1% szans na utrzymanie.
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur . . ."
T-michal-S
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do T-michal-S
Znajdź inne posty napisane przez T-michal-S