Wyświetl pojedynczy post
T-michal-S
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 13.05.2010, 16:47
Brawo 'realiści' kupcie paluszki i browara i miłego ogladania w canal+ meczu. Ale nie naszego chyba tylko Lecha przeciez to on rozjedzie Zagłębie. A Wisła napewno wygra bo Odra ma 1% szans na utrzymanie.
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur . . ."