Wyświetl pojedynczy post
T-michal-S
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 13.05.2010, 16:43
Powiem wam tak.. Przypuszczalny remis lub przegrana Lecha w porównaniu do tego co sie zdarzyło w minute w meczu Wisła - pasy, i Ruch - Lech jest czymś zwykłym a wręcz bardzo możliwym. Więc nie piszcie tu że nie mamy szansy , nie ma możliwości. Jop snajper w 93 minucie to było możliwe ? Własnie..
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur . . ."