Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 13.05.2010, 16:36
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Lech remisuje lub przegrywa, Wisła wygrywa. Są szanse? Jasne, że są. To, że Ty w to nie wierzysz to już inna sprawa.
Ty mówisz o matematycznych szansach.A ja mówię o życiu,Lech rozjedzie Lubin szybko,łatwo i przyjemnie.Lech nie po to cały sezon gonił Wisłę żeby teraz w ostatnim akcie polec!