gianbuffon napisał(a):

|
Lech remisuje lub przegrywa, Wisła wygrywa. Są szanse? Jasne, że są. To, że Ty w to nie wierzysz to już inna sprawa.
|
Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze też w to wierzą... Wkońcu nadzieja umiera ostatnia....
MISTRZ, MISTRZ NASZ TS