Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 13.05.2010, 16:15
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
O jakich szansach mówimy bo ja ich nie widzę.tylko desperat może wierzyć w potknięcie Lecha z Zagłębiem.Jestem realistą a nie fantastą.
Nazywaj to jak chcesz: desperacją, niepoprawnym optymizmem, whatever... Jestem kibicem Wisły i wierzę do końca. Na tym polega piękno futbolu - wszystko się może wydarzyć.