Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 13.05.2010, 16:13
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Szanse są. Gorzej z wiarą u niektórych...
O jakich szansach mówimy bo ja ich nie widzę.tylko desperat może wierzyć w potknięcie Lecha z Zagłębiem.Jestem realistą a nie fantastą.