Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7753
Stary 13.05.2010, 15:40
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale nie powiesz, ze w lidze polskiej, jest to niemozliwe??
Jasne, że nie jest niemożliwe.

Tylko, że Wisła nigdy nie była "ulubienicą" sędziów czy też innych decydentów z Miodowej.
Lech kreowany na "majstra" jest już któryś sezon.

Gdyby to znowu przegrali to.... w "konkurencji na największą pierdołę " zajęli by drugie miejsce


Odpowiedz cytując