szprotson napisał(a):

|
ale nie powiesz, ze w lidze polskiej, jest to niemozliwe??
|
Jasne, że nie jest niemożliwe.
Tylko, że Wisła nigdy nie była "ulubienicą" sędziów czy też innych decydentów z Miodowej.
Lech kreowany na "majstra" jest już któryś sezon.
Gdyby to znowu przegrali to.... w "konkurencji na największą pierdołę " zajęli by drugie miejsce
