|
Nic nie jest stracone... my wygramy z Odrą, bo chłopaki naprawdę sie zepną, a Odra wypalona się wydaje... nadrobili już tak dużą stratę i teraz znowu ostatnie miejsce.. Co do Lecha to naprawdę nie będzie mu tak łatwo, Zagłebie jest jedną z lepszych drużyn jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, a po drugie oni wciąż walczą o jak najwyższe premie, tj. jak najwyższe miejsce w lidze... Jeśli wszystko będzie się w sobotę odbywać czysto ( nikt meczu nie sprzeda, Lechowi nie pomogą sędziowie) i będziemy mieli odrobinę szczęścia to w sobotę feta na ryku w Krakowie..
|