Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22660
Stary 13.05.2010, 14:57
Odra Wodzisław ma już tylko teoretyczne szanse na utrzymanie się w ekstraklasie. Wodzisławianie musieliby w ostatniej kolejce wygrać mecz z Wisłą i liczyć na potknięcia Arki i Piasta. Działacze Odry zdają sobie sprawę, że budżet klubu będzie znacznie szczuplejszy w I lidze i już teraz szykują obniżki pensji zawodników oraz sprzedaż części z nich. Jak podaje Przegląd Sportowy Wodzisław na pewno opuści bramkarz Arkadiusz Onyszko.


Ten trafi do Wisły Kraków lub Legii. Wiadomo, że legioniści pilnie poszukują golkipera, który zastąpiłby Jana Muchę, który odchodzi do Evertonu.

Zródło: legialive.pl

Może zaczynają nasi działacze myśleć? Podpisywać , ale już z nim kontrakt !
Odpowiedz cytując