Wyświetl pojedynczy post
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#734
Stary 13.05.2010, 14:40
onn napisał(a):Wyświetl post
A czy na waszych przyjaciół z Gdańska mówi się Olimpia
Tym się różnimy, że w Gdańsku nikt nie chciał tej szopki ala Lechia/Olimpia oglądac, dlatego klub został od podstaw odbudowany, a Wy się poprostu sprzedaliście. I widac, że Was to boli, bo ciągle sie tłumaczycie.
Odpowiedz cytując