onn napisał(a):

A czy na waszych przyjaciół z Gdańska mówi się Olimpia
|
Tym się różnimy, że w Gdańsku nikt nie chciał tej szopki ala Lechia/Olimpia oglądac, dlatego klub został od podstaw odbudowany, a Wy się poprostu sprzedaliście. I widac, że Was to boli, bo ciągle sie tłumaczycie.