Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
3477
13.05.2010, 13:39
Zapełnijmy więc jedną ligę
Co do domination to jak to sparwdzisz? Może ktoś gra taka formacją,ale z innymi poleceniami,to akurat ciężkie to ogarnięcia.
W
Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi
bójek
.
Jesteśmy
Śląsk Wrocław
-
Nam należy się szacunek
!
slaskWKSslask
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do slaskWKSslask
Znajdź inne posty napisane przez slaskWKSslask