Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3477
Stary 13.05.2010, 13:39
Zapełnijmy więc jedną ligę Co do domination to jak to sparwdzisz? Może ktoś gra taka formacją,ale z innymi poleceniami,to akurat ciężkie to ogarnięcia.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując