Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22654
Stary 13.05.2010, 13:31
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ode mnie to zalezalo to pozbyl bym sie z klubu awełka,Juszczyka,Jopa,Jirsaka i Łobodzińskiego
Pełna zgoda. No może Łobo zostawiłbym na ławce. Natomiast mam nadzieje, że Kirm się nam ładnie wypromuje na mundialu i weźmiemy za niego ze 2 bańki. Człowiek zupełnie nie pasuje do polskiego klimatu. Ani Skorża do niego przemówił ani Henio. Żadnego sportowego pożytku z niego nie będzie ale liczę na finansowy.
Odpowiedz cytując