AS82 napisał(a):

Gdyby ode mnie to zalezalo to pozbyl bym sie z klubu awełka,Juszczyka,Jopa,Jirsaka i Łobodzińskiego
|
Pełna zgoda. No może Łobo zostawiłbym na ławce. Natomiast mam nadzieje, że Kirm się nam ładnie wypromuje na mundialu i weźmiemy za niego ze 2 bańki. Człowiek zupełnie nie pasuje do polskiego klimatu. Ani Skorża do niego przemówił ani Henio. Żadnego sportowego pożytku z niego nie będzie ale liczę na finansowy.