Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
darlonek9
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
2378
13.05.2010, 13:19
rozszerzona geografia.. jak dla mnie hardkor to mało powiedziane.. To był pogrom.. Rzeź niewiniątek.. Podstawa śmiesznie prosta. Z resztą w tym roku podstawa z każdego przedmiotu jest śmiesznie prosta,a rozszerzenia? Bez komentarza..
Impossible is nothing !
darlonek9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darlonek9
Znajdź inne posty napisane przez darlonek9