Wyświetl pojedynczy post
darlonek9
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2378
Stary 13.05.2010, 13:19
rozszerzona geografia.. jak dla mnie hardkor to mało powiedziane.. To był pogrom.. Rzeź niewiniątek.. Podstawa śmiesznie prosta. Z resztą w tym roku podstawa z każdego przedmiotu jest śmiesznie prosta,a rozszerzenia? Bez komentarza..
Impossible is nothing !
Odpowiedz cytując