Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22651
Stary 13.05.2010, 12:53
Gdyby ode mnie to zalezalo to pozbyl bym sie z klubu awełka,Juszczyka,Jopa,Jirsaka i Łobodzińskiego a za nich sciagnal lepszych pilkarzy , oczywiscie nie wiadomo co powie Cupiał po sezonie i jak bedzie wygladala polityka transferowa
Odpowiedz cytując