Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
22651
13.05.2010, 12:53
Gdyby ode mnie to zalezalo to pozbyl bym sie z klubu
awełka,Juszczyka,Jopa,Jirsaka i Łobodzińskiego a za nich sciagnal lepszych pilkarzy , oczywiscie nie wiadomo co powie Cupiał po sezonie i jak bedzie wygladala polityka transferowa
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82