|
Amica nie jest wcale taka świetna. To po prostu odpowiedni marketing, prowadzony pod nową Ekstraklasę.
Nowa liga będzie miała piękne stadiony, świetną oprawę, a wizytówką tej ligi będzie właśnie Amica. I to po części też nasza wina, bo mieliśmy wszelkie predyspozycje do tego, by była to liga Wisły,a dyletanckie zarządzanie klubem doprowadziło do tego, że zniszczyliśmy to czego spierd%$*# się po prostu nie dało.
Więc niech nie dziwi nikogo to co się stało we Wtorek, bo mistrza dla Wisły nikt oprócz nas nie chce. Nie ma z takiego mistrza profitów, tak samo jak i z Odry i z Piasta w Ekstraklasie. Jeśli ktoś twierdzi, że nie zasłużyliśmy na tego mistrza, bo gramy słabo, to jak gra Amica, która, gdyby nie ewidentna pomoc PZPN-u miałaby do Nas dziś 3 pkt straty?. Wszelkie marzenia o mistrzu zostawcie na następny sezon, w tym roku mistrzem jest Amica, bo tak miało być i choćby Micański strzelił 2 hattricki, to Amica dostanie 7 karnych.A my przyzwyczajeni do tego całego gówna pogmeramy dwa tygodnie i zapomnimy...
|