Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 13.05.2010, 09:27
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
W cuda nie wierzę ale kiedyś Wisła zepsuła gotową fetę Śląskowi. Też wydawało się że Śląsk (w końcu zgoda) ma pewien tytuł w kieszeni no i była senscja
to, że jest zgoda między kibicami, nie oznacza od razu, że piłkarze zaprzyjaźnionych klubów też siebie miłują