Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 12.05.2010, 23:51
skoro mamy temat o scenariuszach, obawiam ze bedzie taki...

do 80 minuty przegrywamy z Odra0-1
doprowadzamy do remisu
potem 85 minuta 2-1 dla wisly, lech-zaglebie 0-0
potem wstasajace 3 minuty..

89 minuta 2-2!! i lech zaglebie wciaz 0-0

90+2 karny!! i strzelamy na 3-2!!

a pozniej minute 90+3 samobj zaglebia i lech wygrywa 1-0

czy ktos wytrzyma nerwowo? ;p
Wisła najlepszym klubem na świecie.