|
skoro mamy temat o scenariuszach, obawiam ze bedzie taki...
do 80 minuty przegrywamy z Odra0-1
doprowadzamy do remisu
potem 85 minuta 2-1 dla wisly, lech-zaglebie 0-0
potem wstasajace 3 minuty..
89 minuta 2-2!! i lech zaglebie wciaz 0-0
90+2 karny!! i strzelamy na 3-2!!
a pozniej minute 90+3 samobj zaglebia i lech wygrywa 1-0
czy ktos wytrzyma nerwowo? ;p
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|