Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: VII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 12.05.2010, 23:32
Wywiad z Micanskim:

Cytat:
Spokoju nie będziesz miał przed samym meczem i wyjaśnię Tobie dlaczego. Możesz się spodziewać mnóstwa telefonów z Poznania.
- Masz rację. Już wczoraj wieczorem zaczęły się te telefony. Wiele osób dzwoni.

Kto był pierwszy?
- Marcin Kikut. Oni już myślą, że będą mistrzami Polski. Ja powiem w ten sposób: ja również chciałbym, żeby to Lech Poznań był mistrzem, ale naprawdę wierzę w siebie i w to, że Lech…tym mistrzem nie będzie.

Pytam o tego Lecha, ponieważ już dziś pojawiają się spekulacje, że Zagłębie, które właściwie o nic nie walczy, odpuści mecz w Poznaniu. Faktycznie tak będzie?
- Nic z tych rzeczy. Tak jak powiedziałem, życzę Lechowi tego, żeby był mistrzem, ale powtórzę. Chcę, ale wierzę w to, że Lech nie będzie mistrzem. Wierzę w to, że Zagłębie pokaże w Poznaniu naprawdę ciekawą piłkę. Czekam na ten mecz. Chcę pokazać niektórym ludziom, że Ilian teraz bawi się w Polsce, a jak byłem traktowany kiedyś.
źródło: www.zaglebie-lubin.pl

Mam nadzieję, że Zagłebie nie odpuści tego meczu i udowodnią, że "dopóki piłka w grze..". Nadzieja umiera ostatnia!