Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 12.05.2010, 22:15
Mnie poruszyło co innego:
Wszystko skończone, przegraliśmy, ta ostatnia kolejka już nic nie zmieni - to są głosy, które wygłaszać możemy my, kibice. Ewentualnie zapłakani, rozwścieczeni po meczu z Cracovią piłkarze. Ale nie trener na pomeczowej konferencji.