piter116 napisał(a):

O ile się nie mylę to ta linia którą chcesz dodać nazywa się "linia trendu".
Jeśli masz Office'a 2007 to w podmenu Układ (po kliknięciu na wykres) po prawej stronie powinieneś mieć "Linia trendu", klikasz w liniową linię trendu i jest ok. Jak już dodasz tą linię to potem możesz kliknąć na nią prawym przyciskiem, wybrać "Formatuj linię trendu" i zmienić różne ustawienia.
Jeśli masz Office 2003 to instrukcję masz tu
http://office.microsoft.com/pl-pl/ex...984621045.aspx
Pozdrawiam