Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16069
Stary 12.05.2010, 21:04
Tom'ash napisał(a):Wyświetl post
Ten finał Ligi Europejskiej to pierwszy mecz w którym jest 5 sędziów, czy tak było przez całe rozgrywki?
Z tego co oglądałem parę spotkań to jak pamięć nie myli to w każdym było po 5 arbitrów.
Odpowiedz cytując