thechris napisał(a):

W imię sprawiedliwości dziejowej Henio zapewne odejdzie. Niestety kończą się pomysły kogo tu zatrudnić.
Na szybko przychodzą mi 3 nazwiska do głowy:
Urban - ok... żart ale strach się bać.
Michniewicz
Fornalik - jeśli Ruch nie wywalczy jednak pucharów.
|
A Probierz

Nam trzeba trenera który żyje na ławce
