Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1050
Stary 12.05.2010, 19:58
Jop - co podkreślali wszyscy - zagrał dobry mecz przeciwko Lechowi. Postawienie na niego było naturalnym ruchem nie wymagającym żadnych szalonych przemyśleń. I zagrał poprawnie aż do 94 minuty. Wydaje mi się, że wystraszył się w ostatniej chwili Głowackiego, który potężnym kopem chciał piłkę wyekspediować jak najdalej i skrzywił się jakoś tak nieszczęśliwie. Cóż! źle się kończy jego przygoda z Wisłą. A Henry powinien zostać. Chyba, że wejdziemy na drogę super inwestycji i nadrabiania zaległości (co i oby). Ale ponieważ w to nie wierzę, to wolę Henia niż jakieś wynalazki.