Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 12.05.2010, 18:39
cieniek napisał(a):Wyświetl post
Stary, cytujesz Weszło Przeca w tej śmiesznej zabawie nie została uwzględniona nawet jedna trzecia kontrowersyjnych decyzji. Weszło jest w dechę, ale nie na poważnie
To niech kolega KKS Forever sie pokusi o udowodnienie swojej tezy "Wisla miala wiecej szczescia w tym sezonie".
Lista z weszlo obejmuje pomylki sedziowskie i tez zawiera bledy bo np. w Gliwicach byl jeden spalony, ten pierwszy.
Szczescie w tym sezonie mielismy raz, w Warszawie na Polonii. Pecha kilka razy. Wałkow sedziowskich tez nam sporo wykrecono.
Nie to zeby sie zalic, ale jak ktos pisze bezpodstawnie ze to my mielismy szczescie to niech to udowodni.

Co do reszty, nie probuj nas KKS Forever przekonywac odnosnie Waszej Amikowatosci bo sie nie dogadamy. Wasz prezes, prawnik oraz najwieksza legenda wyraznie zaznaczyly czym jest dzisiejszy klub, ktory stoi na 1 miejscu w tabeli. Tak samo nie probuj nam wmawiac bajek o zmianach szyldu z KKS na WKP, PKP, z powrotem na KKS i co tam jeszcze bylo. Cel byl jeden, pozbycie sie dlugow. Macie spore doswiadczenie w zaklamywaniu rzeczywistosci. Macie tez spore parcie na jakikolwiek suckes, stad sprzedanie klubu Amice.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 12.05.2010 o godz. 18:44.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując