To niech kolega KKS Forever sie pokusi o udowodnienie swojej tezy "Wisla miala wiecej szczescia w tym sezonie".
Lista z weszlo obejmuje pomylki sedziowskie i tez zawiera bledy bo np. w Gliwicach byl jeden spalony, ten pierwszy.
Szczescie w tym sezonie mielismy raz, w Warszawie na Polonii. Pecha kilka razy. Wałkow sedziowskich tez nam sporo wykrecono.
Nie to zeby sie zalic, ale jak ktos pisze bezpodstawnie ze to my mielismy szczescie to niech to udowodni.
Co do reszty, nie probuj nas KKS Forever przekonywac odnosnie Waszej Amikowatosci bo sie nie dogadamy. Wasz prezes, prawnik oraz najwieksza legenda wyraznie zaznaczyly czym jest dzisiejszy klub, ktory stoi na 1 miejscu w tabeli. Tak samo nie probuj nam wmawiac bajek o zmianach szyldu z KKS na WKP, PKP, z powrotem na KKS i co tam jeszcze bylo. Cel byl jeden, pozbycie sie dlugow. Macie spore doswiadczenie w zaklamywaniu rzeczywistosci. Macie tez spore parcie na jakikolwiek suckes, stad sprzedanie klubu Amice.