Cytat:
|
Z tym ze i remis Lechowi daje mistrzostwo
|
jak remis?
Amika ma 62 pkt
Wisla 61
remis Amiki 63 pkt
Wisla po wygranej 64
juz sie tak nie boje o mecz Zaglebia.. boje sie o naszych.. bo dopiero bedzie cyrk jak Amika to zremisuje a my damy ciala
gdyby remis dawal im szanse to raczej po ptokach.. a tak.. na prawde wiele sie moze zdarzyc
tak wiec panowie pilkarzyki, walczyc... bo kto wie..