Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 12.05.2010, 17:48
Cytat:
Z tym ze i remis Lechowi daje mistrzostwo
jak remis?
Amika ma 62 pkt
Wisla 61
remis Amiki 63 pkt
Wisla po wygranej 64

juz sie tak nie boje o mecz Zaglebia.. boje sie o naszych.. bo dopiero bedzie cyrk jak Amika to zremisuje a my damy ciala

gdyby remis dawal im szanse to raczej po ptokach.. a tak.. na prawde wiele sie moze zdarzyc

tak wiec panowie pilkarzyki, walczyc... bo kto wie..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 12.05.2010 o godz. 17:52.