Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#679
Stary 12.05.2010, 17:48
Obwiniaj dalej Jopa. Takie rzeczy się mogą wydarzyć w każdym meczu i wiele podobnych sutuacji już widziałem ale gdyby był wynik 2:1 to nikt by z tego nie robił takiej sensacji a to co ostatnimi czasy wyczyniają sędziowie to się nadaję do prokuratury. Zazwyczaj w każdej kolejce jest jakiaś ciapa a nie sędzia który wywraca obraz spotkania a w tej kolejce nie wiem czy przez przypadek czy nie ale znalazło się dwóch takich samych sędziów którzy widzieli bądź nie to co chcieli i to w dwóch najważniejszcych meczach sezonu. Takie sędziowanie to w 3. lidze a nie Ekstraklasie.
A to co mi się przypomniało po meczu to mecz z Panathinaikosem gdzie sędzia nam ukradł LM. I niech nikt mi nie mówi żeto jest piękno sportu jesli takie sytuacje decydują o mistrzostwie
Odpowiedz cytując