|
Wszystko się może zdażyć i to "WSZYSTKO" już się zdażyło, w poprzednich kolejkach, a szczególnie w 29-tej.
Teraz to:
Lech łatwo, lekko i przyjemnie pokona Zagłębie, które nawet nie będzie próbowało mu w tym przeszkodzić.
(Jak ktoś ma wątpliwości, to niech poczyta między wierszami w wypowiedzi Peszki o 99%)
Ruch wygra w Kielcach, nie zdziwię się również jeżeli Arka pokona we Wrocławiu Śląska. Ot, po prostu polska liga, jak ktoś MUSI wygrać z zespolem który nie musi, to raczej wygrywa. Zdażają się oczywiście nieliczne wyjątki, ale nie sądzę akurat, żeby Zagłębie wypluwało płuca, żeby zrewanżować się Wiśle za taki właśnie wyjątek z 2007 roku.
Odra raczej się nie będzie starać w Krakowie, bo po co, skoro Arka i tak wygra swój mecz.
Tak więc my też łatwo wygramy ten mecz...
|