Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 12.05.2010, 17:13
dobrze rozumiem że Wisła jak wygra z Odrą(która popłynie z nurtem rzeki do I ligi) A Amica zostanie uciszona przez zwycięstwo albo nawet remis Zagłębia To Wisła ma Fete na Rynku w Krakowie?