Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 12.05.2010, 15:11
Jesli Amika straci punkty z Lubinem, oznaczac to będzie że są jeszcze większymi frajerami niż nasi gracze. I tyle w tym temacie.