Temat
:
Możliwe scenariusze w walce o mistrzostwo
Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
Od: 05.2008
Offline
#
107
12.05.2010, 15:11
Jesli Amika straci punkty z Lubinem, oznaczac to będzie że są jeszcze większymi frajerami niż nasi gracze. I tyle w tym temacie.
Wujor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujor
Znajdź inne posty napisane przez Wujor