Cytat:
Czas na ostatni mecz w sezonie, tak naprawdę nie gramy już o nic jak o pozostanie na 6 miejscu na koniec sezonu.
Przeglądałem tak z czystej ciekawości forum Lecha Poznań, bardzo są pewni zwycięstwa i nawet już sobie mobilizują fete na starym rynku z okazji uzyskania od 17 lat mistrzostwa polski.
Trzeba by ich troszeczkę sprowadzić na ziemie i utrzeć nosa 0:1 zabieramy 3 pkt z Bułgarskiej i kończymy sezon na 6 miejscu a Lech, jak to Lech liczy na następny sezon
|
Z forum Zagłębia.
Mam nadzieję że piłkarze również nie odpuszczą i będą grali o zwycięstwo, i pozostanie na 6 miejscu. A Lech jak to Lech, poczuje się już mistrzem i może dojść do dużej niespodzianki, tak jak w doliczonym czasie meczu z Cracovią. Taki wariant byłby marzeniem.
Ten się śmieje, co się śmieje ostatni. Wierność!
