Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 12.05.2010, 14:50
Ja wierzę,w Zagłębie. Dlaczego ? bo jeżeli nie powalczą i przegrają to mogą spaść w tabeli z 6. miejsca na 11-12... Spora różnica kasy dla klubu za pozycję w lidze i pewnie większe premie dla zawodników. Jeżeli podejdą na 100% zmobilizowani, to mają szansę urwać punkty Lechowi... Bajor bardzo fajnie poukładał tą drużynę.