Belzebub napisał(a):

|
Pozwolilem sobie wkleic tekst kolegi z innego tematu..Mam nadzieje ze w Lubinie pamietaja kto im ułatwil zdobycie mistrzostwa..
|
O taaak.. Szansa na zrewanżowanie się (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Wiśle będzie już w sobotę. Dodatkowo w magazynie Liga+, była mowa o premii 300tys. dla Zagłębia, za ewentualne zwycięstwo w meczu z Amicą.
Dla mnie istnieje tylko jeden scenariusz:
Wisła 2-0 Odra Wodzisław
amica 1-1 Zagłębie Lubin