Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 12.05.2010, 13:36
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Pozwolilem sobie wkleic tekst kolegi z innego tematu..Mam nadzieje ze w Lubinie pamietaja kto im ułatwil zdobycie mistrzostwa..
O taaak.. Szansa na zrewanżowanie się (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Wiśle będzie już w sobotę. Dodatkowo w magazynie Liga+, była mowa o premii 300tys. dla Zagłębia, za ewentualne zwycięstwo w meczu z Amicą.

Dla mnie istnieje tylko jeden scenariusz:

Wisła 2-0 Odra Wodzisław
amica 1-1 Zagłębie Lubin