Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 12.05.2010, 13:30
Ten temat od początku to była głupota. Trzeba wygrywać i ma się mistrza - tyle. A jakieś dywagowanie, co by było jeśli, co będzie jeśli, a czego nie było jeśli to głupota.