KRIS22 napisał(a):

Trochę poszperałem i coś takiego mi się nasunęło :
Jest 22 Maja 2007 roku do Bełchatowa Jedzie Wisła która ma fatalny sezon (w końcowym rozrachunku 8 miejsce) i nie walczy praktycznie o nic za to Bełchatów ma 2 pkt przewagi nad Zagłebiem i Wisła wygrywa 2-1 w dużej mierze pozbawiając Bełchatów mistrza (którego trenerem był wtedy Orest Lenczyk - Niektórzy pisali ze własnie się nam zrewanżował za tamten mecz wczoraj).
Teraz mamy podobną sytułacje Zagłebie jedzie do Lech i też o nic nie gra (no może o kase za zajęcie tego 6 miejsca)
zobaczymy jak będzie jak to mówią Wiara Czyni Cuda.
ZObaczymy...
|
Pozwolilem sobie wkleic tekst kolegi z innego tematu..Mam nadzieje ze w Lubinie pamietaja kto im ułatwil zdobycie mistrzostwa..