|
Mi bardziej chodzi, ze z punktu widzenia kibica przegranego lepiej zyc w swiadomosci, ze przegral przez spisek i uklad niz przez to ze jego przeciwnik byl po prostu lepszy. No, a byl i nic na to nie poradze. Tabela rundy wiosennej mowi wszystko. Nas Lech odstawił na 16 pkt chyba (!), a Was na 8 czy 9.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|