Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7686
Stary 12.05.2010, 13:24
Mi bardziej chodzi, ze z punktu widzenia kibica przegranego lepiej zyc w swiadomosci, ze przegral przez spisek i uklad niz przez to ze jego przeciwnik byl po prostu lepszy. No, a byl i nic na to nie poradze. Tabela rundy wiosennej mowi wszystko. Nas Lech odstawił na 16 pkt chyba (!), a Was na 8 czy 9.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując