Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22617
Stary 12.05.2010, 11:34
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, sprzedajmy Maleckiego za 500 tys euro, jednego z najlepszych pilkarzy mlodego pokolenia...
trzeba wierzyc ze bedziemy mieli kiedys tylu walecznych Maleckich w skladzie..
wszystkich sprzedajmy, Maleckiego, Brozkow, Glowackiego, Sobola, Marcelo, Alareza nie kupujmy, wszystkich! i liczmy ze ME bedziemy grac i znow 8 miejsce.. a to tylko dlatego bo pechowo zremisowalismy z Cracovia
placzki, placzki i jeszcze raz placzki
sprzedamy i ch.. kupimy, moze wtedy otrzasniecie lby i zrozumiecie co sie dzieje w klubie.. jeszcze wy nawrzucajcie i zniszczcie wszystko, niech sie Wisla rozklepie jak Legia, ch.. bedzie 2 miejsce to bedzie, zle? nie wydaje mi sie, jak sie na to spojrzy obiektywnym okiem, wracamy na swoj stadion, plaga z kontuzjami wreszcie sie moze skonczy i walczymy od nowa, ale niektorzy juz musza dzialac pochopnie, sprzedawac, rozwiazywac, wyrzucac, odsuwac, a potem "aaa po co sie go bylo pozbywac... aaa przydalby nam sie teraz Marcelo , Malecki czy Brozek, aaa tylko krowa nie zmienia zdania" jeki i piski jak u 14latkow
Nikt nie mówi o sprzedawaniu Małeckiego za 500 tyś.euro i wysprzedawaniu całej drużyny. Musimy mieć tylko jakiś pomysł na budowanie tej drużyny , jakiś plan działania żeby zbudować drużynę nie na sezon czy dwa ale na parę ładnych lat a tego pomysłu nie widać. Drużynie z roku na rok coraz ciężej walczyć o Mistrzostwo, potrzeba świeżej krwi w zespole która pozytywnie podziała na całą drużyną .
Odpowiedz cytując