Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22616
Stary 12.05.2010, 11:31
Nie mówie o pozbywaniu się za grosze Małeckiego. Napisałem że jeśli będzie dobra oferta to pewnie go sprzedadzą. Klub potrzebuje pieniędzy, cały sezon mówiło się o tym długu po Levadii. Marcelo będzie napewno ciężko zatrzymać, co rusz pojawiają się informacje że chce go Bayer, PSV, itp. To za dobry obrońca na naszą ligę, choć bardzo bym chciał żeby został. Dzięku niemu i jego bramkach wygraliśmy pare meczów
Odpowiedz cytując