Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 12.05.2010, 11:30
Zostaje jedyny dla nas szcześliwy scenariusz:
Zagłebie nie nadstawia dupy Amice..A i tak to może byc za mało...Licze na szybkie kontry Traore,Micanskiego..a może bedzie dobrze...Ale by ten mistrz smakowal