Małecki jest walczący i charakterny, ma tez całkiem niezłe jak na ligę umiejętności indywidualne. Jednak nikt mu nie powiedział, że pilka to sport zespołowy. Dodatkowo ma destrukcyjny charakter. Na razie zrzucam to na niewielkie doświadczenie i jeszcze taką niedojrzałość. Jeśli w tych elementach się poprawi i wydorośleje to może zostać takim naszym Tottim i kopać po ryjach Parchów czy kogo tam do końca kariery
